Kursy walut: 1 EUR = 4.3 PLN; 1 USD = 3.76 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Prześlij znajomemu

Dodaj do schowka

Napisz do firmy

 

HRANIPEX Sp.zo.o.

HRANIPEX Sp.zo.o.
Rodzaj działalności: Handel
Zakres działalności: Rynek lokalny
Liczba pracowników: 11 - 50
Roczna sprzedaż: Brak danych
Rok założenia: 2003
Kategorie:

Budownictwo

Dom i ogród

Meblarstwo

Kontakt:
Napisz do firmy
Firm Rank: star

Firma Hranipex jest jedną z czołowych firm europejskich w zakresie produkcji i sprzedaży obrzeży meblarskich. Pozycję lidera zawdzięczamy wielu czynnikom. Jednym z nich jest często zaniedbywana, ale jakże istotna kwestia rozwoju. W ciągu 10-letniej działalności na europejskim rynku meblarskim wytworzyliśmy jedną z największych w Europie kolekcję obrzeży meblowych (ponad 250 dekorów). Nie osiągnęlibyśmy tego bez współpracy z Państwem – naszymi klientami. Dzięki inicjatywie i sugestiom klientów uzupełniamy naszą kolekcję o nowe wzory, jednocześnie dopasowując je do płyt meblowych producentów światowych.

Biorąc pod uwagę wszystkie aspekty i trendy na rynku meblowym poszerzyliśmy naszą ofertę o obrzeża metaliczne, z efektem aluminium, sanwich oraz ostatnio w wykończeniu magic.
Jednym z najnowszych trendów są meble z Alu efektem. Doskonały Alu efekt w każdym kącie i wykonaniu gwarantuje folia aluminiowa o grubości 0,1 mm na zewnętrznej stronie obrzeży meblowych.

Bardzo uważnie firma Hranipex obserwuje rynek płyt meblowych w Polsce, dzięki czemu ciągle poszerza swoją standardową kolekcję. Nowe dekory wprowadzane do standardowej kolekcji nie są dziełem przypadku, decyzja o wywzorowaniu nowych wzorów jest podjęta bądź z uwagi na nowości czołowych producentów płyt meblowych lub też w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby partnerów handlowych.

Najbardziej istotną rzeczą docenianą przez obecnych odbiorców oprócz oczywiście niezwykle rozbudowanej oferty obrzeży meblowych jest czas realizacji zamówień. Wszystkie zamówienia dotyczące standardowej kolekcji objęte są serwisem 24 godziny
     
 

Dane teleadresowe

Ulica:Jaworzyńska 265
Miasto:Legnica
Kod pocztowy:59-220
Region:dolnośląskie
Kraj:Polska
Telefon: +48 76 8506500
Faks: +48 76 8550297

Internet

Strona WWW:www.hranipex.pl
Prezentacja:www.hranipex.maxtrader.pl

Osoba kontaktowa

Imię i Nazwisko: Agnieszka Nowak
Telefon stacjonarny: +48 76 8506500
Napisz do firmy

 
     Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję